Hemen Kredi Veren Bankalar

öğrenci kredi kartı başvurusu

Hangi banka daha çok kredi veriyor, hangi banka daha fazla seçenek sunuyor ? Bugün bunlara değineceğiz.

Kredi çekmek hepimizin ihtiyacı, bazen kredi notlarımız kötü olduğu için kredi başvurularımız olumsuz olabiliyor. Aslında baktığımız zaman en kolay kredi veren banka maaş bankaları oluyor. Yani aldığınız maaş neresi ise o banka size daha kolay kredi verebiliyor.

Ancak herkesin maaş almadığını veya banka hesaplarına düzenli giriş çıkış olmadığını varsayarsak durum biraz değişiyor ve kredi başvuruları reddediliyor. Bu durumları fırsat bilip sürekli kredi vermek isteyen bankalar var. Bu bankalar şubesiz çalışıyor. Yani sadece internet şubesi olarak çalışıyor.

1- CEPTETEB

Herhangi bir evrak talep etmiyor, hemen başvurabilirsiniz. Direk ad, soyad ve kimlik numaranızı giriyorsunuz. Krediniz onaylanırsa hemen size hesap oluşturuyorlar ve sizin adresinize çalıştığınız yere gelip size orada hesap açıyorlar. Onlar sizin yanınıza geldiğinde gerekli prosedürleri yaptıktan sonra direk hesabınınız açılıyor.

CepteTEB çoğu maaşı olmayan veya hesabına düzenli giriş olmayan kişilere kredi vermesiyle tanınan bir bankadır. Bu yüzden sizde cepte TEB den başvuru yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.

2- AKTİF BANK

Şubesi olmayan bir bankadır, şubesi olmadığı için kredi vermesi en kolay olan bankalar arasındadır. Bazı reklamlarda sürekli çıkmaktadır. Diğer bankaların aksine faizi biraz daha yüksektir.

Nakite çok ihtiyacınız olabilir ancak faiz oranlarına dikkat etmelisiniz. Bu konuda dikkat edin. Aktif bank ın krediyi onaylama şansı daha yüksek. Faiz oranları yüksek olduğu için kısa zaman içinde onaylanacaktır.

3- ENPARA

Finansbankasının bir kuruluşu. Şubesi olmayan bankalar arasındadır. Sürekli televizyonda veya internette reklamları çıkmaktadır. En büyük avantajı eft ve havale ücreti yoktur, bu sebeple çok fazla kişi tarafından tercih edilmektedir. ENPARA ‘ da kredi başvurunuz onaylanırsa, kartınızı evinize kadar getirebiliyorlar.

Sizde krediyi onaylayıp QNB finansbank atm lerinden kontrol edebilirsiniz. Faiz oranı diğer bankalara göre daha iyidir. Ancak kredi onaylanma şansı biraz daha düşüktür.

4- YAPI KREDİ

Yukarıdaki 3 banka haricinde daha az onaylanma şansı olan bankalardır. Ama bu bankalardanda şansınızı aramaya devam edin. Çünkü diğer kredi vermeyen bankalara göre orta halli bankalardır.

YAPI kredi mobil bankacılık çok fazla kredi vermesiyle bilinmektedir. Yapı kredi den kredi kartı başvurusu yaparak şansınızı deneyebilirsiniz.

5- İŞ BANKASI

İş bankası genellikle maaş hesaplarının tanımlandığı bir banka. Bu bankada verdiği krediler, destekler ile aldığı yatırımlar ile öne çıkan bir bankadır. Yaşınız genç olsa bile buradan kredi çekme durumunuz olabiliyor.

6- ING BANKASI

Orta düzey bir bankadır. Reklamlara ihtiyaç duyan, diğer bankalar gibi çok aktif kullanılan bir banka değil. Çok fazla kredi reklamı vermektedirler. Kredi puanınız çok fazla kötü olmadığı sürece size kredi vermesi olasıdır. Bu yüzden ING Bankasına başvurup şansınızı deneyebilirsiniz.

Fikrinizi Paylaşın